Прес-підбирачі KUHN

Сільськогосподарське обладнання, що підбирає валок сухої трави або сіна, пресує його і обмотує шпагатом чи спеціальною сіткою, формуючи рулони або тюки для тривалого зберігання і подальшого транспортування.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Сільськогосподарське обладнання для формування рулонів та тюків сіна для зберігання або подальшого використання. У лінійці Kuhn представлені універсальні та надійні рулонні, тюкові та великопакуючі прес-підбирачі причіпного типу.

Прес-підбирачі Kuhn: моделі

Рулонні та тюкові прес-підбирачі Kuhn призначені для підвищення рентабельності пресування з урахуванням щільності та якості тюків. Це найкраще обладнання такого типу на ринку сільськогосподарської техніки. Машина підбирає валок сіна чи сухої трави, формуючи тюки чи рулони для зберігання та транспортування, обмотуючи їх сіткою чи шпагатом. Моделі сумісні з передовими терміналами та інтерфейсами Kuhn для досягнення максимальної продуктивності та керованості машинами.

Рулонні прес-підбирачі KUHN VB/VBP

Рулонні прес-підбирачі мають кілька опцій прийому для створення тюків щільністю від 80 до 160/185 см. Регульовані моделі є універсальними у використанні: вони підходять для всіх сільськогосподарських культур незалежно від інтенсивності робіт. Незамінні для пресування соломи, сіна та інших сухих кормових матеріалів. Навіть у базовій комплектації вони оснащені широким підбираючим механізмом. Культури надходять рівномірно завдяки незначній відстані між зубцями, що підбирають, і ротором. У зону попередньої обробки сировина надходить завдяки системі DIRECT FEED. Окремі моделі працюють під контролем ISOBUS.

Прес-підбирач KUHN LSB/SB

Тюкові прес-підбирачі забезпечують високу щільність та ідеальну форму тюків. Лінійка багатогабаритних багатофункціональних машин SB призначена для тривалої експлуатації. Оснащені довгою стандартною пресувальною камерою та простою лінією приводу. Крупнопакувальні машини з каналом 80 і 120 см характеризуються максимальною надійністю та продуктивністю. Працюють за будь-яких умов. Підходять для професійних виробників сільськогосподарської продукції.

Рулонний прес-підбирач KUHN FB

Рулонні прес-підбирачі FB гарантують виняткову щільність обробки та зразково довгий термін служби. Управління здійснюється із кабіни трактора. Представлені у двох лінійках:

  • з фіксованою камерою — найкращі у своєму класі, працюють навіть за найсуворіших умов і мають широкий діапазон опцій прийому сировини. Аграрії можуть вибирати моделі з різною кількістю ножів та типом роторів. Окремі моделі сумісні із системами обмотки плівкою.

  • із змінною камерою — передова технологія формування тюків. Культури розподіляються поступово, що гарантує однаковий обсяг тюків. Ріжучі ротори OPTICUT забезпечують відмінну якість різання. Вони мають величезний пропускний ресурс.

Прес-підбирачі Kuhn від TEX-K

Тюковий і рулонний прес-підбирач Kuhn — незамінний помічник у великих та малих агропідприємствах. Він підвищує продуктивність праці та знижує собівартість сільськогосподарської продукції. Придбати прес-підбирачі у компанії TEX-K можна на кращих умовах та з гарантією виробника. Зверніться за консультацією, щоб менеджери змогли підібрати оптимальну за функціоналом та вартістю модель.