Косарки дискові KUHN

Сільськогосподарське обладнання для ефективного скошування зеленої маси. Складається з рами із закріпленими на ній ріжучими дисками і / або роторами. Причіпні, фронтальні і напівнавісні косарки добре адаптуються до грунту, забезпечуючи рівномірне навантаження конструкції на землю.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Косарки Kuhn — результат кропіткої роботи зі створення інноваційних рішень для зниження витрат на обслуговування та підвищення якості кормів. Конструкція навісних та причіпних машин забезпечує комфорт та безпеку заготівлі.

Дискові косарки Kuhn

Кожна дискова косарка Kuhn — це багатофункціональна машина, яка справляється з найскладнішими завданнями заготівлі кормів. Вона забезпечує розширення площі покосів, збільшення швидкості руху та роботи. Демонструє стійкість до високих навантажень, оптимальне копіювання рельєфу та скошування навіть у найскладніших умовах. У конструкції використовуються герметизований блок, високоякісні ножі, міцні підшипники та шестерні. Ризик зносу та деформації деталей мінімальний.

Дискові косарки-плющілки FC

Лінійка дискових косарок-плющилок поєднує фронтальні навісні, причіпні та потрійні конструкції.

  • Фронтальні косарки-плющилки FC ідеально слідують за профілем ґрунту. Оптимальне скошування у навісних моделях досягається завдяки ріжучій системі OPTIDISC ELITE, інструменту швидкої заміни дисків FAST-FIT та захисту PROTECTADRIVE. Гідропневматична підвіска забезпечує високий кліренс для оптимальної прохідності.

  • Причіпні косарки-плющилки — нове покоління високопродуктивних моделей із кріпленням по центру. Косарки-плющилки представлені у різних варіантах робочої ширини. Вони відрізняються вражаючою маневреністю завдяки центральному кріпленню та редуктору GIRODYNE, також оснащені системами плющення для швидкого сушіння. Залежно від агрокультури можуть комплектуватись різними плющильними апаратами. Комплектуються сталевими пальцями DIGIDRY, поліуретановими SQUAREFLEX та сталевими вальцями DOUBLE CRIMP.

  • Потрійні комбіновані конструкції FC доступні у різних варіаціях робочої ширини (від 8,33 до 9,93 м). Вони підходять для великих сільських господарств. Плющилки комплектуються роликами або пальцями. Тримодульні моделі агрегатуються з тракторами потужністю від 120 л.

Косарки KUHN GMD

Лінійка навісних дискових косарок GMD представлена ​​широким асортиментом моделей, адаптованих до роботи на малих та середніх фермерських господарствах. Це багатофункціональні та прості у керуванні машини, які забезпечують рівний зріз. Вони використовуються для заготівлі фуражних кормів в умовах інтенсивної експлуатації на швидкості 40-50 км/год.

Перехід у транспортне положення здійснюється з кабіни оператора. Відрізняється плавним підйомом агрегату в кінці поля, витримує до 70% більше навантажень, ніж інші машини. Більшість моделей лінійки обладнані ножами із кріпленням FAST-FIT. Шарнірне з'єднання спрощує косіння на схилах та в ділянках з нерівним рельєфом. Доповнюються захисними чохлами.

Косилки дискові Kuhn від TEX-K

Дискова косарка Kuhn — ідеальна інвестиція для вирішення агротехнічних завдань заготівлі силосу. Комфортне керування разом з експлуатаційною гнучкістю гарантують граничну продуктивність косарок Кун. Вони забезпечують зразкову якість зібраної кормової маси.

У компанії TEX-K представлені останні новинки, перевірені часом моделі бренду. Щоб підібрати відповідну за запитами підприємства косарку, достатньо звернутися до менеджерів за консультацією.