Сівалки точного висіву KUHN

Високопродуктивні просапні сівалки, які за бажанням клієнта можуть бути обладнані механічною вакуумною або швидкісною системою висіву, використовуються для роботи з широким асортиментом культур. Гарантують рівномірний висів і повний контроль над швидкістю роботи, кількістю, відстанню і заглибленням насіння.

Скинути фільтри
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

Сівалки точного висіву Kuhn гарантують високоточний посів незалежно від технології обробки ґрунту, включаючи нульову або мінімальну. Вони відрізняються ергономічністю, високою надійністю та винятковою міцністю всіх елементів.

Просапні сівалки Kuhn: моделі

Всі моделі просапних сівалок Kuhn демонструють сучасну ергономіку конструкції та можливість встановлення додаткового обладнання. Їх відрізняє універсальність використання, впровадження інноваційних рішень, що оптимізують роботу обладнання. Застосування електроприводу висівного апарата дозволяє змінювати норму висіву або вимикати ряд з допомогою GPS.навігації.

Сівалка KUHN Planter

Просапна сівалка Kuhn моделі Planter TRS призначена для роботи з тракторами малої та середньої потужності. У лінійці Planter три універсальні пневматичні сівалки точного висіву. Вони комплектуються чотирма видами рам залежно від потреб господарства та типу ґрунту. Ширина міжряддя становить від 25 до 80 см. Кількість рядів для висіву від 3 до 12. Висівне обладнання працює з усіма видами насіння. Рівномірність розподілу здійснюється на висоті менше ніж 10 см.від точки падіння насінини до ґрунту за допомогою механічного виштовхування.

Сівалка KUHN Maxima

Причіпна сівалка точного висіву Kuhn Maxima 2 працює на високій швидкості при мінімальному обробітку ґрунту. Вона забезпечує точний висів просапних культур на встановлену глибину. Оператор легко регулює параметри висіву. Пневматична просапна КУН МАКСИМА 2 дотримується глибини посіву незалежно від рельєфу поля.

Модель Maxima 3 з електричним приводом випереджає попереднє покоління за низкою параметрів. Агрегатується з тракторами потужністю від 80 к.с... У комплектацію входить монітор CCI 800. Забезпечує найвищу точність висіву на швидкості до 12 км/год. Її відрізняють низькі вимоги до обслуговування, унікальна маневреність завдяки рішенню ISOBUS, інтуїтивно прості налаштування, чіткий контроль глибини висіву. Норми та параметри висіву контролюються з кабіни оператора. Віддалене або ручне відключення рядів за допомогою GPS унеможливлює втрати насіння. Об'єм бункера становить 1350 л. Ширина міжряддя 70 см.

Сівалка KUHN Kosma

Пневматична сівалка Kosma розроблена для роботи з основними технічними культурами за мінімальною та класичною технологією висіву. Є компромісним варіантом між лінійками Maxima та Planter. Агрегатується з легкими тракторами потужністю від 80 /к.с, відрізняється простим налаштуванням параметрів. Здійснює висів на швидкості від 4 до 8 км/год. Доступна фермерам у чотирьох варіаціях рам. Скорочує споживання палива, запобігає ущільненню обробленого ґрунту. Оснащена високоточною системою висіву MAXIMA 3. Об'єм бака для насіння варіюється.

Сівалки точного висіву Kuhn від TEX-K

Головні переваги продукції «Кун» полягають у зразковій надійності та довговічності. Сівалки Kuhn дозволяють знижувати витрати та підвищувати продуктивність, задовільняючи потреби фермерів. Щоб придбати оригінальну сільгосптехніку Kuhn, достатньо звернутися до менеджерів TEX-K. Фахівці оцінять потреби аргарія та запропонують найкращі моделі сівалок точного висіву.