Сівалки зернові KUHN

Універсальні сівалки, які використовуються для посіву зернових культур, трав і травосумішей. Працюють при мінімальній обробці грунту і по стерні на всіх видах полів, широко і рівномірно розподіляючи насіння. Чинять слабкий тиск на грунт, забезпечують однакову глибину внесення насіння.

Скинути фільтри
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

В асортименті компанії Kuhn особливе місце посідають механічні зернові сівалки. Вони забезпечують рівномірний висів та надійні сходи, ефективно працюють по пожнивними залишками, прості у використанні та обслуговуванні.

Зернові сівалки Kuhn: моделі

Широкозахватні зернові сівалки Kuhn призначені для фермерських господарств з великими та середніми посівними площами та тракторним парком середньої потужності. Інженери компанії створили максимально універсальні сівалки для роботи на оброблених ділянках, ґрунті з мінімальною обробкою та за технологією прямого посіву.

ESPRO

Зернова сівалка Kuhn ESPRO — надійна помічниця аграріїв, яка ідеально готує посівне ложе, демонструє просту керованість та точність висіву. Всі моделі з лінійки агрегатів успішно загортають пожнивні залишки дисками і якісно розпушують верхній шар навіть на важких ґрунтах.

Вага сівалки рівномірно розподіляється. Протектор шин прикочуючих коліс сприяє рівномірному ущільненню ґрунту і створенню ідеального насіннєвого ложа. Незалежно від швидкості руху сошниковий брус CROSSFLEX відповідає за рівномірне та точне заглиблення насіння. Налаштування посіву регулюються за допомогою установки кліпсів на штоки гідравлічних циліндрів.

Доступ до бункерів здійснюється за складними сходами. Наповнювати ємності можна вручну завдяки оптимальній завантажувальній висоті. Датчики контролюють рівень наповненості.

SDM

Лінійка механічних сівалок КУН SDM — обладнання для посіву за технологією технологии verti-till і no-till. Успішно працює на українських полях більше ніж 20-ти років. Демонструє високу ефективність за великої кількості стерні. Спеціальна конструкція патрубків перешкоджає забиванню баків для насіння та добрив. Бункери виготовлені із скловолокна.

Оптимальна конструкція сівалки гарантує потужний тиск на сошники, що призводить до однорідності сходів. Рослинні залишки добре проходять між сошниками, а вага конструкції рівномірно розподіляється завдяки поділу бункерів на два ряди. Оператор може встановлювати норми сівби насіння в діапазоні від 20 до 330 кг/га.

Заміна зірочок дозволяє регулювати норму внесення мінеральних добрив. Ідеальне копіювання досягається за рахунок задніх коліс, що прикочують. Дводисковий модуль, що висіває, успішно розрізає рослинні залишки.

AUROCK

Посівний комплекс AUROCK — вражаюча новинка від Kuhn. Завдяки широкій лінійці додаткових механізмів та вузлів він може здійснювати посів у будь-яких умовах. Фермери можуть обирати комплектацію, яка найбільш адаптована до їхніх агротехнологічних потреб.

Сівалки лінійки сумісні з ISOBUS, тому посівний комплекс надзвичайно простий в управлінні і легко пристосовується до потрібних кліматичних умов. Проходження насіння у висівних трубках контролює інтелектуальний запірний клапан VISTAFLOW. Дводискові сошники точно закладають посівний матеріал та закривають борозну. Бункер сівалки поділено на дві частини. Він оснащений двома системами дозування та розподілу основної культури та добрива.

Сівалки зернові Kuhn від TEX-K

Усі лінійки зернових сівалок Kuhn призначені для підвищення врожайності полів та досягнення стабільно високих сходів. В асортименті TEX-K зібрані провідні моделі сівалок цього бренду, здатні задовольнити вимоги навіть найвимогливіших аграріїв. Компанія дотримується доступної цінової політики, надає сервісне обслуговування, наявність на складі запчастин дозволяє заощадити час та у найкоротші терміни закрити питання з ремонтом техніки.