ЯК ПРАЦЮЄ AUTOSPRAY?

ПРИЧІПНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN METRIS AUTOSPRAY

Причіпна модель КУН МЕТРІС 4102, на базі якої впроваджено технологію Autospray, розроблену конструкторами заводу KUHN-Blanchard. Сама модель обприскувача Metris 4102 зарекомендувала себе достатньо впевнено й користується великим попитом на світовому ринку, задовольняючи всі потреби самого вибагливого аграрія. При цьому один із пунктів про форму факелу, розмір та структура краплин незалежно від норми виливу робочої рідини та швидкості руху обприскувача здатна забезпечити технологія Autospray, з максимально високою якістю і лише одним типом розпилювачів, до діапазону яких входять бажані параметри. Оскільки максимальний ефект дії робочого розчину залежить не тільки від завданої норми, а й від розміру та структури краплин, аграрію залишається обрати тільки тип розпилювачів, а все інше виконає система Autospray в залежності від швидкості руху обприскувача та встановленій нормі на тій чи іншій ділянці поля.

METRIS 4102_WORK_2.jpg

Як це працює?

- Аграрій обирає правильну норму внесення робочого розчину та точний розмір крапель;

- Згідно цього підбирає лише один тип розпилювача, за параметри якого не виходить бажана норма виливу та ефективний розмір крапель при мінімальному та максимальному тискові в системі для якісної його роботи;

КУН_Метріс_автоспрей.jpg

- Система Autospray в додатку «ISOBUS» диференційно керує «розумними» тримачами розпилювачів, суворо дотримуючись норми виливу та зберігаючи при цьому необхідний тиск в системі для формування точного розміру крапель;

- Переваги системи Autospray полягає у тому, що за правильного вибору розпилювача вона забезпечує високу якість роботи обприскувача із точним дотриманням розміру крапель в широкому діапазоні норми виливу. В традиційних системах для цього знадобилось би 4-5 розпилювачів.

KUHN METRIS AUTOSPRAY_2.jpg

- Система Autospray керує послідовним вимиканням форсунок для уникнення перекритів і безпечної роботи на краях поля, що забезпечує дотримання норм охорони навколишнього середовища, зберігає врожай і зменшує витрати аграріїв.

 КУН Метрис_Автоспрей.jpg

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561