KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності

Посівні комплекси KUHN ESPRO – це висока продуктивність та незначні вимоги до потужності трактора. Жодних компромісів, жодних виправдань – і жодних подібних агрегатів на ринку!


Посівний комплекс КУН ЕСПРО 12000 RC призначений для роботи по мінімальній технології Min-Till з одночасним внесенням добрив у міжряддя або в рядок.

Від інших агрегатів такого типу, представлених на ринку України, дану машину вирізняє ряд конструктивних та технологічних відмінностей.

Концепція потрійних дисків:

·        Агрономічна концепція: відкриття та очищення борозни;

·        Відкривні диски діаметром 430 мм.

·        Подвійні висівні диски діаметром 350 мм, зі зміщенням 41 мм продумані до тонкощів. Крайка, що ріже, не тільки добре проникає у ґрунт, але й краще прорізає пожнивні залишки, що дозволяє отримати чисту V-подібну борозну;

EsproRT12000RC_4.jpg

·        Швидкісний посів на «відмінно» з сошниками CROSSFLEX: два ряди дисків відкривають рядок та забезпечують якісне зароблення пожнивних залишків. Сошники встановлюються за допомогою поліуретанових блоків на фасонній трубі: постійний тиск та точність висіву.

CROSSFLEX_UNK_UNK.jpg

Легке і швидке завантаження бункеру:

·        легке завантаження і спорожнення;

·        завантаження за 15-20 хв.

Ступені контролю насіннєвого матеріалу:

·        Датчик контролю граничного положення висіваючого матеріалу;

·        Камери відео нагляду в кожному бункері – візуальне виключення пересипання матеріалу при завантаженні.

Висівний брус: копіювання поверхні з надійним керуванням

Оригінальна система контролю тиску в кожному циліндрі забезпечує завжди однаковий рівень тиску завдяки компенсувальній системі трактора; олива або повертається до резервуара, якщо знаряддя піднято; або подається до системи, при опусканні знаряддя.

Ідеальний кінцевий обробіток:

·        Зубці закривної борони встановлені на тримачі з пружинної сталі;

·        Легке регулювання за допомогою дискового регулятора: можна вибирати між чотирма положеннями пружин, що означає 4 ступені агресивності борони.

Універсальна машина – 4 варіанти висіву. Система ISOBUS.

EsproRT12000RC_3.jpg

Посівний комплекс KUHN ESPRO RT 12000 RC був розроблений спеціально для України, під наші аграрні та кліматичні умови. Знаково, що перша модель була протестована також і Україні, в Миколаївській області. І тепер, виправдавши очікування розробників та аграріїв, вона пішла в серійне виробництво.

Конструкція даного агрегату запозичила конструктивні рішення, що вже давно зарекомендувала себе на ринку сільгосптехніки в Україні. Окрім того, посівний комплекс отримав і низку новаторських технологічних рішень, що якісне вирізняє його з-поміж конкурентів.

Відтак KUHN ESPRO RT 12000 RC здатен сіяти як за мінімальною технологією, так і за традиційною, до того ж дозволяючи виконувати сівбу напряму.

EsproRT12000RC_2.jpg

Враховуючи сталий розвиток вітчизняного аграрного сектора, відкриття земельного ринку, дана новинка стане в пригоді як великим господарствам (завдяки надзвичайній продуктивності), так і меншим агропідприємствам (завдяки маневреності та компактній транспортній ширині).

AIKo

Читайте також

Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY  на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
25 Апреля 2024
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY