KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності

Посівні комплекси KUHN ESPRO – це висока продуктивність та незначні вимоги до потужності трактора. Жодних компромісів, жодних виправдань – і жодних подібних агрегатів на ринку!


Посівний комплекс КУН ЕСПРО 12000 RC призначений для роботи по мінімальній технології Min-Till з одночасним внесенням добрив у міжряддя або в рядок.

Від інших агрегатів такого типу, представлених на ринку України, дану машину вирізняє ряд конструктивних та технологічних відмінностей.

Концепція потрійних дисків:

·        Агрономічна концепція: відкриття та очищення борозни;

·        Відкривні диски діаметром 430 мм.

·        Подвійні висівні диски діаметром 350 мм, зі зміщенням 41 мм продумані до тонкощів. Крайка, що ріже, не тільки добре проникає у ґрунт, але й краще прорізає пожнивні залишки, що дозволяє отримати чисту V-подібну борозну;

EsproRT12000RC_4.jpg

·        Швидкісний посів на «відмінно» з сошниками CROSSFLEX: два ряди дисків відкривають рядок та забезпечують якісне зароблення пожнивних залишків. Сошники встановлюються за допомогою поліуретанових блоків на фасонній трубі: постійний тиск та точність висіву.

CROSSFLEX_UNK_UNK.jpg

Легке і швидке завантаження бункеру:

·        легке завантаження і спорожнення;

·        завантаження за 15-20 хв.

Ступені контролю насіннєвого матеріалу:

·        Датчик контролю граничного положення висіваючого матеріалу;

·        Камери відео нагляду в кожному бункері – візуальне виключення пересипання матеріалу при завантаженні.

Висівний брус: копіювання поверхні з надійним керуванням

Оригінальна система контролю тиску в кожному циліндрі забезпечує завжди однаковий рівень тиску завдяки компенсувальній системі трактора; олива або повертається до резервуара, якщо знаряддя піднято; або подається до системи, при опусканні знаряддя.

Ідеальний кінцевий обробіток:

·        Зубці закривної борони встановлені на тримачі з пружинної сталі;

·        Легке регулювання за допомогою дискового регулятора: можна вибирати між чотирма положеннями пружин, що означає 4 ступені агресивності борони.

Універсальна машина – 4 варіанти висіву. Система ISOBUS.

EsproRT12000RC_3.jpg

Посівний комплекс KUHN ESPRO RT 12000 RC був розроблений спеціально для України, під наші аграрні та кліматичні умови. Знаково, що перша модель була протестована також і Україні, в Миколаївській області. І тепер, виправдавши очікування розробників та аграріїв, вона пішла в серійне виробництво.

Конструкція даного агрегату запозичила конструктивні рішення, що вже давно зарекомендувала себе на ринку сільгосптехніки в Україні. Окрім того, посівний комплекс отримав і низку новаторських технологічних рішень, що якісне вирізняє його з-поміж конкурентів.

Відтак KUHN ESPRO RT 12000 RC здатен сіяти як за мінімальною технологією, так і за традиційною, до того ж дозволяючи виконувати сівбу напряму.

EsproRT12000RC_2.jpg

Враховуючи сталий розвиток вітчизняного аграрного сектора, відкриття земельного ринку, дана новинка стане в пригоді як великим господарствам (завдяки надзвичайній продуктивності), так і меншим агропідприємствам (завдяки маневреності та компактній транспортній ширині).

AIKo

Читайте також

Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS
02 Ноября 2023
Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS
ЯК ПРАЦЮЄ AUTOSPRAY?
24 Октября 2023
ЯК ПРАЦЮЄ AUTOSPRAY?
Посівний комплекс KUHN ESPRO: невибаглива потужність
09 Октября 2023
Посівний комплекс KUHN ESPRO: невибаглива потужність