Посівний комплекс KUHN ESPRO: невибаглива потужність


Посівні комплекси KUHN ESPRO – це висока продуктивність та незначні вимоги до потужності трактора.

ESPRO 6000 R_WORK_MASSEY FERGUSON_GROUND (2).jpg

Дані машини призначені для мінімального або нульового обробітку з одночасним внесенням добрив у міжряддя або рядок. Універсальність та невибаглива потужність (від 100 к. с.) стали можливі завдяки простим і зручним регулюванням для оператора, а також низці сучасних електронних рішень.

Зокрема:

  • Швидкісний та відмінний посів із сошниковим брусом CROSSFLEX: два ряди дисків відкривають рядок і забезпечують якісне закладення поживних залишків. Сошники, що встановлюються за допомогою поліуретанових блоків на фасонній трубі, гарантують постійний тиск і точну сівбу.
CROSSFLEX_UNK_UNK.jpg

  • Посівний комплекс легко тягнути за трактором: притискні колеса, зміщені вперед-назад один відносно одного, запобігають утворенню земляного валу перед висівними секціями.
ESPRO 6000.jpg

  • Зручне управління з місця оператора за допомогою ISOBUS-терміналів: керування секціями, модуляція норми за допомогою карт чи датчиків біомаси, допомога у водінні. Також можливе підключення однієї або двох камер.
  • Розумне керування на смузі розвороту: для швидкого і простого виконання поворотів у термінали інтегровано автоматизовану попередньо запрограмовану послідовність розвороту на краю поля.

KUHN ESPRO 6000.jpg


  • Передні робочі диски, глибина висіву та тиск на сошника швидко та легко регулюються додаванням кліпс до гідравлічних циліндрів.

КУН ЕСПРО – це універсальні та гнучкі посівні рішення!

Завдяки великій місткості бункера (2500-5500 л) посівний комплекс ESPRO з робочою шириною 3-8 м повністю задовольняє потреби як великих ферм, так і маленьких господарств. Можливість висіву на швидкості до 17 км/год дозволяє ефективно використовувати короткі «погодні вікна». Також секції CROSSFLEX є гарантією того, що точність висіву буде максимальною. Це високотехнологічна ISOBUS-сумісна машина, яка дозволяє значно спростити управління роботою й обміном даних між посівним комплексом та комп’ютером трактора.


KUHN ESPRO потребує нижчої потужності для досягнення вищої продуктивності!


Микола Нагнатов, ПП «Клекотинське» (с. Клекотина Шаргородського р-ну Вінницької обл.)


«KUHN ESPRO 6000 RC агрегатується в нашому господарстві уже другий рік. Він висіває широкий спектр культур: від ріпаку та пшениці до гороху та гірчиці. Навіть люцерну спробували висівати – і отримали дивовижні та якісні сходи!

ESPRO 6000 R + VISTAFLOW_LOADING_MASSEY FERGUSON_AERIAL.jpg

Даний агрегат високопродуктивний. В день ми висіваємо 50-60 га, для нас це дуже добре. Раніше ми таку площу покривали лише за допомогою трьох сівалок. І людей для обслуговування, відповідно, потребуємо в рази менше. Дуже зручно те, що з посівом основної культури ми можемо в рядочок вносити й мінеральні добрива. КУН ЕСПРО 6000 RC працює прямолінійно та акуратно.

Точнішої та якіснішої сівалки я в своїй діяльності ще не бачив.»

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561